L' Esinante
Cupramontana (AN) - Le Marche
”De wandeling naar de Eremo dei Frati Bianchi is zeker de moeite waard! Verder hebben we de Grotte di Frassai bezocht en de Monte Conero. Wij zijn zeer gecharmeerd van dit stukje Italië!”

L' Esinante - het verhaal
Agriturismo L' Esinante ligt in het mooie heuvellandschap van de Verdicchio-wijn. Het is een familiebedrijf en je wordt hier gastvrij ontvangen door Giuliano. Hij wil de gasten graag mee laten genieten van de mooie landelijke omgeving, de Marchese keuken, de wijnen en de tradities. Zijn broer Corrado heeft zich gespecialiseerd in de wijnproductie.
Op het 15ha landgoed staan wijn- en olijfboomgaarden, graan en fruitbomen. De agriturismo is vooral bekend vanwege de voortreffelijke Verdicchio-wijnen. Ook olijfolie is van eigen productie.

Eten en drinken
Op de agriturismo is een proeflokaal waar je op verzoek lokale producten kunt proeven, met daarbij een wijn van eigen productie.
In de nabije omgeving zijn diverse lokale restaurants te vinden. De dichtstbijzijnde is op 2 km afstand in het plaatsje Cupramontana. De eigenaren geven je graag een goed advies.

Uitstapjes
Directe omgeving
In de omgeving liggen verschillende abdijen en kerken, waaronder het klooster Eremo dei Frati Bianchi die je te voet vanaf de agriturismo in ± 20 minuten kunt bereiken. Dit unieke klooster ligt middenin een beschermd natuurgebied.
Bekende plaatsen
Jesi (± 25 minuten); Ancona (± 45 minuten); Perugia (± 55 minuten); Assisi (± 55 minuten); Recanati (± 60 minuten); Macerata (± 60 minuten); Spoleto (± 75 minuten) en Urbino (± 85 minuten).
Minder bekende plaatsen
Serra San Quirico (± 10 minuten) met als bezienswaardigheid de Santa Lucia kerk; Genga (± 25 minuten); Sassoferato (± 30 minuten) met een middeleeuws centrum en Fabriano (± 25 minuten) met een aantal interessante musea waaronder het papiermuseum, het zeer bijzondere fietsmuseum, het pianomuseum en het apotheekmuseum.
Grotten en bergen
De Grotte di Frasassi (± 15 minuten), met in de buurt het regionaal park de Gola della Rossa en de termale baden S. Vittre; de Monte Sibillini (± 75-90 minuten).
Kust
Falconara Marittima (± 30 minuten); Senigallia (± 45 minuten) en het mooiste kustgedeelte van Le Marche: de Monte Conero met de plaatsen Portonovo en Sirolo (± 50 minuten).
Luchthavens
Ancona (± 25 minuten), Perugia (± 55 minuten), Pescara (± 2 uur en 15 minuten) en Bologna (± 2,5 uur).

Activiteiten en faciliteiten
-
Zwembad (5x10m).
- Mountainbiken en hiken.
- Wijn- en olijfolieproeverijen.
- Keramiekcursussen.
- Wifi: ja.
- Oplaadpunt elektrische auto: nee.

Appartamenti
Voor de gasten zijn er 4 appartementen in een landelijke stijl, kenmerkend voor le Marche. Alle appartementen zijn eenvoudig, maar netjes ingericht. Ze hebben een onafhankelijke ingang en een eigen terras.
Sant' Urbano en Sant' Elena zijn 1-kamerappartementen op de begane grond van 38m² voor max. 2/3 personen met een woonkamer met keukenblok, 2-persoonsbed en een divanbed; een badkamer; een onafhankelijke ingang en een terras.
La Romita is een 2-kamerappartement op de 1e verdieping van 30m² voor max. 2/4 personen met een woonkamer met keukenblok en divanbed; 1 x 2-persoonskamer; een badkamer; een onafhankelijke ingang en een terras op de 1e verdieping bij de ingang.
Esinante is een 3-kamerappartement op de 1e verdieping van 60m² voor max. 4/5 personen met een woonkamer met openhaard en keukenblok; 2 slaapkamers; een badkamer; een onafhankelijke ingang op de begane grond en een terras bij de ingang. Een vijfde persoon kan op de verhoogde verdieping slapen.

Prezzi
| Appartementen | Verzorging | Bij personen / prijs | Prijzen 2026 |
| 28/05 - 27/06 | 27/06 - 11/07
05/09 - 01/10 | 11/07 - 25/07
22/08 - 05/09 | 25/07 - 22/08 |
| S. Elena, S. Urbano | Overnachting | 2, per appt. per week | 560 | 595 | 630 | 665 |
| Overnachting | 2, per appt. per nacht | 80 | 85 | 90 | 95 |
| Romita | Overnachting | 2, per appt. per week | 560 | 595 | 630 | 665 |
| Overnachting | 2, per appt. per nacht | 80 | 85 | 90 | 95 |
| Esinante | Overnachting | 4, per appt. per week | 665 | 700 | 770 | 840 |
| Overnachting | 4, per appt. per nacht | 95 | 100 | 110 | 120 |
| San Michele | Overnachting | 5-6, per appt. per week | 805 | 875 | 1050 | 1190 |
| Overnachting | 5-6, per appt. per nacht | 115 | 125 | 150 | 170 |
BOEK RECHTSTREEKS BIJ DE ACCOMMODATIE
Voor deze accommodatie, boek je via de link “boek online” (boven de prijstabel) rechtstreeks bij de accommodatie. Bij afwijkende prijzen, geldt de prijs die je rechtstreeks bij de accommodatie krijgt. Bij deze accommodatie zijn de reserveringsvoorwaarden van de betreffende accommodatie van toepassing.
Eventuele bijkomende kosten Extra persoon: € 15 per nacht
Gas, water en licht: incl.
Verwarming: incl.
Bedlinnen en handdoeken: incl.
Borg: geen
Eindschoonmaak: incl.
Toeristenbelasting: je dient er rekening mee te houden dat er ter plaatse toeristenbelasting gevraagd kan worden. Dit wordt in Italië op steeds meer plaatsen ingevoerd.
Overige Minimum verblijf: laagseizoen 2 nachten, middenseizoen 3 nachten; hoogseizoen 1 week (zaterdag tot zaterdag)
Huisdieren toegestaan mits vooraf bij boeking doorgegeven |