Palazzo Orosei
"Het was fantastisch! De ligging is lekker centraal en we hadden een unieke kamer, een uitgebreid ontbijt en het personeel was erg aardig en behulpzaam, ze hebben ons goede tips gegeven!'.
”Heerlijk om elke dag zo op je fietsje naar het strand te kunnen gaan! De week vloog voorbij; volgende keer boeken we twee weken!”
Palazzo Orosei - la storia
Palazzo Orosei ligt tussen de bergen en de zee, in de levendige plaats Orosei. Het is een 18e-eeuws paleis volledig gerenoveerd en omgetoverd tot een prachtig gastenverblijf, op het centrale plein van het historische centrum.
Het zijn unieke suites, op slechts 2 kilometer van de Golf van Orosei, waar u een romantische en relaxte vakantie door kunt brengen. Het personeel helpt u graag bij het zo aangenaam mogelijk maken van uw vakantie.
Orosei ligt aan de monding van de rivier Cedrino, in een zeer vruchtbaar gebied waar veel fruit, groente en olijven worden verbouwd.
La cucina
In de buurt zijn verschillende restaurants waar u kunt genieten van heerlijke gerechten!
Escursioni
De accommodatie ligt in de levendige plaats Orosei waar u een mix van traditioneel en modern vindt.
Orosei ligt bij de Golfo di Orosei waar mooie, ongerepte stranden zijn en spectaculaire baaien en grotten. Het dichtstbijzijnde zandstrand ligt op ± 2 km en hier kunt u te voet of op de fiets naar toe. In de omgeving liggen prachtige stranden: Osala, Su Barone, Su Petrosu, Cala Liberotto, Sa Curcurica, Cala Ginepro, het natuurpark en de stranden van di Biderrosa, de stranden van Berchida en de duinen van Capo Comino. Zeer aan te bevelen is ook een boottocht in de Golfo di Orosei met de Grotta del Blue Marino, Cala Luna, Cala Mariolu, Cala Goloritzé en het eiland di Tavolara.
Ten zuidoosten van Orosei ligt de Barbagia, een ongerept berggebied dat tot één van de dunstbevolkte gebieden van Europa behoort, waar een zwijgzame bevolking woont en waar de oorspronkelijke cultuur, tradities en natuur in stand zijn gebleven en dat tot een aantal jaren geleden bekend vanwege het banditisme. Het hoogste deel is het Gennargentu-gebergte, uniek vanwege zijn ongereptheid en verlatenheid.
Andere bezienswaardigheden zijn Dorgali (± 30 minuten) bekend vanwege zijn handwerk en met in de buurt de Grotte di Ispinigoli en Su Gorroppu, de diepste kloof van Europa gelegen tussen Dorgali en Orgosolo; het nuraghedorp Serra Orios (± 30 minuten); de tomba dei giganti S' Ena e Thomes (± 40 minuten); Orgosolo (± 60 minuten), bekend om zijn muurschilderingen en het authentieke Nuoro (± 50 minuten), mooi gelegen tegen de achtergrond van de Monte Ortobene in het Sopramonte gebied.
De dichtstbijzijnde luchthavens zijn Olbia (± 75 minuten), Alghero en Cagliari (beide ± 2 uur en 45 minuten).
Attività
- Mountainbiking, wandelen en trekking.
- Excursies.
- Internet: er is wifi.