Agriturismo Le Marche

San Marcello (AN) - Le Marche

Kamers en appartementen

Er zijn 8 kamers en 4 x 2- of 3-kamerappartementen. Ze liggen verspreid over het centrale huis en 2 naastgelegen dependances. Alles is netjes en met zorg gerenoveerd en ingericht en geverfd met kleuren die in harmonie zijn met de zee en de heuvels. Ze zijn voorzien van airconditioning en tv.

In het centrale huis is op de begane grond de eetkamer, een gemeenschappelijke woonkamer, een wijnlokaal, een kamer en een appartement en op de 1e verdieping is nog een gemeenschappelijke woonkamer, een gemeenschappelijke keuken en 4 kamers. Buiten is een gemeenschappelijk terras en tuin.


Kamer Goutte d' Olive (in dependance 1)

2-persoonskamer met badkamer met douche / 28m² / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang. Voorzien van koelkast en tv.

Goutte d' OliveGoutte d' OliveGoutte d' OliveGoutte d' OliveGoutte d' Olive

Kamer Blé Doré (in dependance 1)

2-persoonskamer met badkamer met douche / 28m² / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang. Voorzien van koelkast en tv.

Blé DoréBlé DoréBlé DoréBlé DoréBlé Doré

Kamer Tempete Verte (in dependance 2)

2-persoonskamer met badkamer met douche / 28m² / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang. Voorzien van koelkast en tv.

Tempete VerteTempete VerteTempete VerteTempete VerteTempete VerteTempete Verte

Kamer Coquillage (in centrale huis)

2-persoonskamer met badkamer met douche / 24m² / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang. Voorzien van tv.

CoquillageCoquillageCoquillageCoquillageCoquillageCoquillage

Kamer Soleil au Coucher (in centrale huis)

2-persoonskamer met badkamer met douche / 25m² / 1e verdieping / airconditioning.

Voorzien van tv.

Soleil au CoucherSoleil au CoucherSoleil au CoucherSoleil au CoucherSoleil au Coucher

Kamer Brin de Paille (in centrale huis)

2-/3-persoonskamer met badkamer met douche / 32m² / 1e verdieping / airconditioning.

Voorzien van tv.

Brin de PailleBrin de PailleBrin de PailleBrin de PailleBrin de Paille

Kamer Escapade (in centrale huis)

2-/3-persoonskamer met badkamer met douche / 32m² / 1e verdieping / airconditioning.

Een 2-persoonsbed en een divanbed. Voorzien van tv.

EscapadeEscapadeEscapadeEscapade

Kamer Horizons (in centrale huis)

2-persoonskamer Privilège met jacuzzi en badkamer met douche / 36m² / 1e verdieping / klein terrasje / airconditioning.

In de kamer zelf zit de jacuzzi. Voorzien van koelkast en tv.

HorizonsHorizonsHorizonsHorizonsHorizonsHorizons

Appartement Bois d' Autrefois (in centrale huis)

2- of 3-kamerappartement voor 2-4 personen of 5 personen / 44m² (als 2-kamerappt.) of 70m² (als 3-kamerappt. / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang; een woonkamer met keukenblok en divanbed (formaat twijfelaar); 1 x 2-persoonskamer en een badkamer met douche. Voorzien van tv. Kan verbonden worden met een extra 2-persoonskamer met badkamer (kamer Vignoble), waardoor het een 3-kamerappartement voor 5 personen wordt.

Bois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  AutrefoisBois d'  Autrefois

Appartement Ballade Champetre (in dependance 1)

2- of 3-kamerappartement voor 2-4 personen of 4-6 personen / 56m² (als 2-kamerappartement) / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang; een woonkamer met keukenblok en divanbed; 1 x 2-persoonskamer en een badkamer met douche. Kan verbonden worden met kamer Goutte d’ Olive, waardoor het een 3-kamerappartement voor 4-6 personen wordt en dit is alleen in het laag- en middenseizoen mogelijk.

Ballade ChampetreBallade ChampetreBallade Champetre

Appartement Sable d’ Azur (in dependance 1)

2- of 3-kamerappartement voor 2-4 of 4-6 personen / 56m² (als 2-kamerappartement) / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang; een woonkamer met keukenblok en divanbed; 1 x 2-persoonskamer en een badkamer met douche. Kan verbonden worden met kamer Blé Doré, waardoor het een 3-kamerappartement voor 4-6 personen wordt en dit is alleen in het laag- en middenseizoen mogelijk.

Sable d' AzurSable d' AzurSable d' AzurSable d' AzurSable d' AzurSable d' AzurSable d' Azur

Appartement Collimare (in dependance 2)

2-kamerappartement Privilège voor 2-4 personen / 58m² / begane grond / terras / airconditioning.

Een onafhankelijke ingang; een woonkamer met keukenblok en divanbed; 1 x 2-persoonskamer en een badkamer met jacuzzi. Het appartement heeft 2 grote ramen met een mooi panorama. Voorzien van tv.

CollimareCollimareCollimareCollimareCollimareCollimareCollimare

Appartement primo piano (in centrale huis)

5-kamerappartement voor 8-11 personen / 1e verdieping / airconditioning in de kamers.

U huurt de hele 1e verdieping: de 4 kamers Soleil au Choucher, Brin de Paille, Escapade en Horizons, inclusief de woonkamer en de woonkeuken op de 1e verdieping.

Primo pianoPrimo pianoPrimo pianoPrimo piano